ביי ביי FBML!

פייסבוק מסירה לחלוטין את התמיכה בשפת הFBML שאותה היא פתחה בתחילת הדרך על מנת לאפשר לבעלי עמודים ליצור לשוניות מותאמות אישית השינוי הזה במדיניות הפיתוח של פייסבוק מגיע אחרי שינוי נוסף שביצעה פייסבוק בהגדרות האבטחה אשר גרם לחסימתן של אלפי לשוניות פייסבוק בפני הגולשים.

אחרי שהוחלט לבטל את האפשרות ליצור לשוניות FBML חדשות והמעבר ליצירת לשוניות ועמודי נחיתה באמצעות אפליקציות וIFRAM, פייסבוק הודיעה רשמית כי החל מהראשון ביוני לא תינתן יותר תמיכה לשפת הFBML ולשוניות שלא יעברו המרה ללשיטה החדשה, לא יעבדו יותר!

את המידע הנ"ל פרסמה פייסבוק בבלוג מפתחים שלה ע"פ מפת הדרכים שפייסבוק מציגה, למעשה החל מהראשון לינואר לא תינתן תמיכה לFBML והחל מהראשון ביוני FBML לא תתקיים יותר וכל נק' הקצה שמכילות FBML יוסרו.

במידה ואתם מפעילים לשוניות FBML בעמוד העסק שלכם, מומליץ לכם להערך לכך מראש ולהתאים את הלשוניות שלכם ליום שאחרי השינוי.

מי שמעוניין בתבניות HTML מוכנות ורק צריך להכניס לתוכן את הקוד של YOUTUBE או רב מסר מוזמן להוריד אותן מעמוד הפייסבוק שלי  בלשונית תבניות להורדה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

עלינו רון סיסו

רון סיסו, בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. יועץ ומלווה עסקים מהשלבים הראשונים ועד לשגשוג והצלחה פועל בתחום האינטרנט החל משנת 1996. מאחוריו יזמויות אינטרנט לא מעטות וניהול חברת גיימינג בפריסה בינלאומית.